Invertor Klimatizace, 5000 W, HI-NANO sterilizace, Wi-Fi HB50BP0BG
  • Způsob odvodu par : Inverter
  • Chladící výkon : 5000 W
  • Topný výkon : 5400 W
  • HI-NANO health protection
  • Výkon chlazení (Btu/h) : 18000
  • Výkon vykuřování (Btu/h) : 18000
  • Možnost ovládání přes Wi-Fi
  • Šířka spotřebiče : 973 mm
  • Výška spotřebiče : 303 mm
  • Hloubka spotřebiče : 227 mm
  • Art.nb. : 20015483
AC_Old energy badge_A3P_left
TOP VLASTNOSTI
Specifikace A teď, trochu technických věcí…
Základní informace
Druh spotřebiče:
Klimatizace
Produktová linie:
UNI HB
Typ jednotky:
Vnitřní
Druh jednotky:
Wall
Kompaktní design:
Ne
Způsob odvodu par:
Inverter
Air conditioner marketing category:
Split
EER:
4.1
COP:
3.91
Speed level of outdoor ventilator:
3
Speed level of indoor ventilator:
7
Kapacita odvlhčování (l/h):
2
Topný výkon:
5400 W
Heating power range (W):
Cooling power range (W):
Průtok vzduchu - min:
600 m³/h
Průtok vzduchu max.:
950 m³/h
Number of fans:
7 ks
Třída energetické účinnosti - vykurování:
A++
Energy efficiency class - warmer heating season:
A+++
Annual level of energy efficiency at cooling - SEER:
SCOP - Seasonal coefficient of performance - average:
SCOP - Seasonal coefficient of performance - warmer:
Dálkové ovládání:
Dálkové
Zapnutí:
Knoflík on/off
Temperature setting range (°C):
16-30
Možnost ovládání přes Wi-Fi:
Ano, integrovaná
TMS comfort control system:
No
AI smart:
No
Hlasové ovládání:
Ano
Humidity control:
Yes
Auto restart:
Ano
Flap position memory:
Yes
Automatická činnost:
Funkce samočištění:
Anti-freezing area protection:
Noční režim:
Provozní režim Turbo:
Chlazení:
Topení:
Odvlhčování:
Ventilace:
Detekce úniku chladiva:
Ne
Tichý provoz:
Yes, 22 dB(A)
Automatic flaps moving:
Protection against cold air:
Automatické odmrazování:
Emergency operation function:
Ochrana proti zamrznutí FreezeProtect -15 °C:
Ionizátor vzduchu:
Detekce osob v prostoru:
Multi dimension airflow:
HI-NANO health protection:
Dual self-clean:
Fresh Air:
Air Quality LED display:
Jednoduchá instalace:
Service checker:
Yes, version 3.0
Easy maintenance:
Service window:
Compressor E-Heater:
UVC sterilization:
Anti-corrosion protection:
Level 3
Hotel function:
Cooling/heating capacity display:
Vzduchový filtr:
Active carbon
4 in 1 - vitamin C + catechin + silver + HEPA
2 cestné vypouštění:
Pravé nebo levé
Room temperature thermostat:
Timer 24 h:
Annual electricity consumption for cooling (QCE):
206 kWh
Typ chladiva:
R32
Operating temperature range in heating mode (°C):
Operating temperature range in cooling mode (°C):
Diameter of condensing pipe:
18 mm
Diameter of liquid pipe (mm):
6,35
Minimální akustický výkon:
60 dB(A)
Spotřeba elektrické energie v pohotovostním režimu:
1 W
Frekvence:
50 Hz